Nad wodą

W harmonii z naturą

W Destigo Hotels stworzyliśmy wyjątkowe miejsca holistycznej regeneracji ciała i umysłu, oparte na kontakcie z naturą.
W ekskluzywnych SPA w Hotelu Mikołajki Leisure&SPA na Mazurach, hotelu Dom Zdrojowy w Jastarni czy Hotelu Haffner w Sopocie, czekają na Ciebie inspirowane otaczającą przyrodą rytuały i zabiegi oparte na luksusowych, naturalnych kosmetykach.
Odkryj harmonię i relaks w otoczeniu malowniczych krajobrazów Mikołajek, urokliwych plaż Półwyspu Helskiego lub nadmorskiego klimatu Sopotu.

Miejska oaza

Boutique SPA

Unikalne doświadczenia w SPA podczas wizyty w mieście? Zapraszamy do Krakowa, gdzie stworzyliśmy przestrzeń do regeneracji, łączącą historię, design i najwyższą jakość. Luksusowa strefa wellness w H15 Luxury Palace z autorskimi rytuałami opartymi na historii dawnego Pałacu Lubomirskich zachwyci najbardziej wymagających gości, a możliwość popływania pod słynną ulicą Floriańską to przyjemność dostępna tylko dla odwiedzających hotel Wyndham Grand Kraków Old Town.

Luksusowe kosmetyki

Profesjonalna pielęgnacja

W naszych SPA pracujemy na najwyższej jakości, precyzyjnie dobranych kosmetykach renomowanych marek, takich jak Scens czy Maria Galland.
Zawierają one czyste, naturalne, silne składniki aktywne pozyskiwane z najbardziej ekskluzywnych roślin i kwiatów oraz innowacyjne formuły będące filarami doskonałej pielęgnacji skóry.

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie