Grupa Dobry Hotel to spółka z polskim kapitałem, specjalizująca się w zarządzaniu obiektami hotelowymi oraz usługami konsultingowymi w obszarze tej branży na rodzimym rynku.
Działania zarządcze Grupy Dobry Hotel obejmują kompleksowe prowadzenie hoteli, mające na celu optymalizację ich wyników finansowych i stworzenie jak najlepszej oferty dla gości.

Historia

Dynamiczny rozwój

Rozpoczęliśmy działalność w 2004 roku od objęcia w zarządzanie kameralnego hotelu Villa Sedan w Sopocie.
Z roku na rok portfolio firmy poszerzało się o kolejne obiekty, obejmując obecnie ponad 20 hoteli zlokalizowanych w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Jastarni, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Zakopanem.

Oprócz zarządzania obiektami niezależnymi, współpracujemy również z największymi globalnymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hyatt czy Wyndham Hotels & Resorts.

Wysoka jakość

Szeroka oferta

Grupa Dobry Hotel to nie tylko obiekty hotelowe.
W naszej ofercie znajduje się również niezależna restauracja Trattoria Sano w Gdańsku, oferująca certyfikowaną kuchnię bezglutenową, a także nowoczesne Centrum Eventowe Butelkownia – jedna z najciekawszych przestrzeni konferencyjnych w Warszawie, zlokalizowana na terenie Centrum Praskie Koneser.

Przekraczamy oczekiwania

Stawiamy
na więcej

W Destigo Hotels oferujemy poziom usług wychodzący ponad oficjalną kategorię.
Stawiamy na doskonałe śniadania, które swoim asortymentem i jakością zyskują szeroką renomę, niezwykle wysokie standardy utrzymania obiektów oraz kreowanie wyjątkowych doświadczeń, tworząc ofertę hoteli o unikalnych walorach lokalizacji, designu i historii.

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie