W restauracjach Destigo Hotels tworzymy wyjątkowe doświadczenia kulinarne, które wpisują się w historię i klimat danego hotelu.
Stawiamy na współpracę z lokalnymi dostawcami, otwartość na oczekiwania Gości i tworzenie wyjątkowej atmosfery podczas posiłku.

Miejsca z charakterem

Piękne wnętrza

Restauracyjne wnętrza projektowane są z dbałością o stworzenie wyjątkowego klimatu, który zachęca do celebrowania wspólnych chwil przy stole.
Niezależnie czy wolisz industrialne przestrzenie, czy te z historycznym akcentem, w naszej ofercie znajdziesz świetne propozycje zarówno na kameralną kolację we dwoje, jak i celebrowanie wyjątkowych momentów w większym gronie.

Jakość i pasja

Prestiżowe wyróżnienia

W Destigo Hotels znajdują się miejsca wyjątkowe.
Należy do nich krakowska Restauracja Artesse, mieszcząca się w hotelu H15 Luxury Palace na Starym Mieście, która w roku 2023 oraz 2024 zdobyła rekomendację Michelin. Restauracja Artesse oferuje autorskie menu degustacyjne, bazujące na kuchni rekonstrukcyjnej, czerpiącej z kilkusetletnich receptur polskich i europejskich kulinariów.
W 2004 do prestiżowego grona restauracji wyróżnionych przez Michelin dołączyła sopocka Cafe Xander w Hotelu Haffner, oferująca wykwintną kuchnię europejską.

Restauracje niezależne

Trattoria Sano

W Destigo Hotels funkcjonują również restauracje niezależne, wyróżniające się wyjątkowym konceptem.
Gdańska restauracja Trattoria Sano oferuje wyśmienitą kuchnię włoską w opcji całkowicie bezglutenowej.
Restauracja od roku 2020 należy do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. 

W trosce o gości

Dania
bezglutenowe

Pragnąc, by wszyscy nasi Goście mogli smacznie i bezpiecznie cieszyć się smakami podczas wypoczynku w naszych hotelach, jako jedyna sieć hotelowa wprowadziliśmy do naszych restauracji dania całkowicie bezglutenowe.
Bezpieczne dla Gości z silną nietolerancją glutenu potrawy powstają w certyfikowanej restauracji Trattoria Sano Gluten Free.
Z pysznych, bezglutenowych dań w słoiczkach można skorzystać na miejscu lub zamówić na wynos.

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie