Magdalena Kamecka z Moxy Warsaw Praga nagrodzona

Magdalena Kamecka z Moxy Warsaw Praga nagrodzona

Data publikacji: 14.06.2024

Marriott International ogłosił globalnych laureatów nagród Moxy Hotels 2023 Performance Awards. Główną nagrodę w kategorii „Sprzedawca Roku” otrzymała Magdalena Kamecka z Moxy Warsaw Praga. Marriott docenił jej wyniki sprzedażowe, osiągniecia, pasję i zaangażowanie w codzienną pracę na rzecz rozwoju marki Moxy należącej do Marriott International.

 - Bardzo dziękuję za tę nagrodę. Jestem niezwykle wzruszona i zaszczycona. To dla mnie ogromne wyróżnienie, ale też motywacja do dalszej pracy, która jest moją prawdziwą pasją. Hotel Moxy Warsaw Praga to miejsce ciekawe, przyjazne, pełne pasjonatów i zawodowych wyzwań. Cieszę się, że jestem częścią tego zespołu. Dziękuję  mojemu pracodawcy – prezesowi Grupy Dobry Hotel – za zaufanie oraz Katalin Vajda za nominację -  mówi Magdalena Kamecka - manager sprzedaży w Moxy Warsaw Praga.

Magda Kamecka

Jak poinformował Brian Jaymont - starszy dyrektor, globalny lider marki Courtyard by Marriott, Aloft Hotels, Moxy Hotels – w sierpniu Magdalena Kamecka zostanie zaproszona do Waszyngtonu na uroczystość, podczas której uhonorowani zostaną tegoroczni laureaci Moxy Hotels 2023 Performance Awards.

Magdalena Kamecka dobrze zna rodzinę Marriott i jej marki. Przez 10 lat pracowała w Hotelu Bristol w centrum Warszawy - funkcjonującego pod marką The Luxury Collection . Zajmowała tam managerskie stanowiska sprzedażowe. Od 2021 roku zajmuje stanowisko sales & marketing managera w Moxy Warsaw Praga.

 - Magda jest niezwykle kreatywna, komunikatywna, zaangażowana, profesjonalna, przyjazna i pracowita. Szuka rozwiązań, a nie problemów. Potrafi motywować i angażować innych. Pracuje z ogromną pasją, jest lojalna wobec firmy, zorientowana na cel, maksymalizuje konwersję biznesu zgodnie z celami budżetowymi hotelu i co ważne – jest bardzo dumna z produktu i oferty, które sprzedaje. Ma także stałe i bardzo dobre relacje z klientami biznesowymi hotelu, którym poświęca wiele uwagi, by spełnić ich oczekiwania. Jestem przekonana, że właśnie te argumenty, cechy i dokładnie udokumentowane w nominacji wyniki sprzedażowe zdecydowały o przyznaniu Magdzie tej nagrody – podkreśla Katalin Vajda, dyrektor operacyjna regionu centrum w Grupie Dobry Hotel, do niedawna kapitan Moxy Warsaw Praga.

To kolejna globalna nagroda dla zespołu Moxy Warsaw Praga i Polski przyznana przez Marriott International. W 2019 roku Katalin Vajda otrzymała nagrodę Marriott Select Brands Awards i została Kapitanem Roku Moxy Hotels. W 2023 roku Emilia Domańska otrzymała prestiżową nagrodę J. Willard Marriott Award of Excellence, przyznawaną przez sieć Marriott International.

Grupowe_Moxy

Hotel Moxy Warsaw Praga został otwarty w 2019 roku. Zarządzany jest przez spółkę Dobry Hotel. Mieści się w zrewitalizowanym kompleksie Centrum Praskie Koneser, powstałym na terenie słynnej w XIX wieku gorzelni „Koneser". Niedaleko hotelu znajdują się warszawskie Bulwary Wiślane, Zoo, Stare Miasto i Stadion Narodowy. Cechą charakterystyczną Moxy Warsaw Praga jest duże lobby, w którego centrum znajduje się recepcja połączona z barem, otwartym 24 godziny na dobę. Hotel oferuje 141 pokoi z widokiem na ulicę Ząbkowską i tętniący życiem Plac Konesera.

 

Zobacz także

N. 11 Apartamenty Mikołajki w Grupie Destigo Hotels

N.11 Apartamenty Mikołajki to nowy obiekt zarządzany przez firmę Dobry Hotel – właściciela marki Des...

Rekomendacje Michelin 2024 dla Artesse i Cafe Xander

Dwie nasze restauracje z tegoroczną rekomendacją Michelin 2024. Sopocka Café Xander Show & Dining po...

DESTIGO HOTELS - nowa polska marka i sieć hotelowa

Grupa Dobry Hotel - w procesie całościowego rebrandingu - wprowadza na rynek własną markę dla hoteli...

Magdalena Kamecka z Moxy Warsaw Praga nagrodzona

Marriott International ogłosił globalnych laureatów nagród Moxy Hotels 2023 Performance Awards. Głów...

SHUUM Boutique Wellness Hotel w Grupie Dobry Hotel

****SHUUM Boutique Wellness Hotel dołączył do Grupy Dobry Hotel. To czterogwiazdkowy, butikowy hotel...

H15 Luxury Palace laureatem Tripadvisor Travellers’ Choice Award

H15 Luxury Palace - to kolejny hotel z naszej Grupy, który dołączył do grona tegorocznych laureatów ...

Grupa Dobry Hotel, jako pierwsza sieć hotelowa, wprowadza w pełni bezpieczne menu bez glutenu

Grupa Dobry Hotel wprowadza do hotelowych restauracji produkty całkowicie bezglutenowe. To odpowiedź...

H15 LUXURY PALACE w Krakowie pod marką THE LUXURY COLLECTION

Marriott International oraz Grupa Dobry Hotel podpisały umowę, na mocy której hotel H15 Luxury Palac...

***** Unicus Palace - nowy hotel w Grupie Dobry Hotel

W dawnym Pałacu Tarnowskich przy ul Sławkowskiej na Starym Mieście w Krakowie otwarty został pięciog...

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie